K ME v halové atletice 2015

Autor: svitak | Kategorie: Novinky | Datum: 15-03-2015

Zdeněk Simon přeposlal otevřený dopis Ing. Tomáše Janků a jelikož se na organizaci podíleli i někteří chodci, myslím, že patří i na tyto stránky, stejně jako poděkování nás, diváků za krásný zážitek!

….po dvou letech příprav je vše hotovo a za námi a já musím říci, že jsem se v jedné věci velmi spletl a žil po celou dobu ve velkém omylu.

Vždy jsem věřil, že pořádáme něco velkého, unikátního a že to zvládneme se ctí a tak, abychom se za nic nemuseli stydět. Ale také jsem tvrdil, že po čtyřech dnech šampionátu najednou nebude nic, jen pár fotek a článků…na rozdíl od projektů, při kterých se budují hmotné věci, domy, mosty. Mýlil jsem se. Stalo se něco, o čem jsem před tím neměl ani tušení. Šampionát nás všechny naplnil emocemi, pocitem štěstí a hrdosti na sport, který všichni, jak pevně věřím, milujeme. A dal nám něco, co nám nikdo nemůže vzít. Úžasné vzpomínky na úžasné věci, které se mohou odehrát jen u sportu, v našem případě u atletiky.

Rád bych vám všem osobně poděkoval, což bohužel není reálně možné. Proto jsem se rozhodl poděkovat tímto dopisem určeným každému z vás osobně, ale při představě, že vynechám byť jen jedno jméno dobrovolníka, jsem se rozhodl pro formu otevřeného dopisu, ale věřte, že mám na mysli každého z vás. O každém z vás vím a vím, co jste pro šampionát dělali, ať již za odměnu nebo dobrovolně a to bez rozdílu činnosti.

Děkuji tedy všem, kteří se podíleli na uskutečnění tohoto neuvěřitelného snu, jenž se změnil v realitu a teď již nádhernou minulost. Děkuji všem a to i přes to, že to někdy mezi mnou a některými z Vás bylo trochu složitější, ale tak už to v životě chodí.

Buďte hrdí na svou práci, protože měla smysl. A moc Vás prosím, sdílejte tento můj vzkaz a poděkování všem z nás, kteří jsme byli u toho, protože…

……. my všichni jsme byli součástí týmu.

 Děkuji

Ing. Tomáš Janků
Výkonný ředitel
Halové mistrovství Evropy v atletice 2015