Libeňská veteraniáda a chůze v Poděbradech

Autor: svitak | Kategorie: Novinky | Datum: 18-04-2021

Vážení a milí Masters,

včera bylo tak krásně, asi i na tartanu, ale náš atletický areál je uzavřený a proto jsem si byl později odpoledne trošku zasportovat v lese.
Nejsme na tom jako atleti Jeníček s Mařenkou, když večer běhali v hlubokém lese a nevěděli jak dál ? Trénovaný Jeníček vylezl na strom a v dáli uviděl světélko … Také bych je chtěl spatřit, abych potom mohl loupat perníčky a nebo sportovat na tartanu … 😉
Na strom už asi nevylezu, ale v případě bez dalších a dalších nouzových stavů s dalšími zákazy a experimenty už možná malé světélko v dáli vidím. Máme totiž další Libeňské veteraniády na našem stadionu U Pekařky povolené ! 😁


Proto se Vás dovoluji dotázat, zda máte zájem o blízké tradiční setkání v areálu AC PRAHA 1890 – Libeňskou veteraniádu. Propozice s našimi zatím obvyklými disciplínami připravujeme s Kamilem Vrátným na sobotu 24. dubna (pouze v případě nutného odkladu bychom jednali o náhradním květnovém termínu).
Prosíme Vás proto o brzkou odpověď a to :
1) chtěl(a) bych se opět setkat s ostatními : ANO – NE
2) chtěl(a) bych si dát atletickou disciplínu :
3) v případě odložení navrhuji další termín :
4) k tomuto setkání mám návrh či poznámku :

Předem Vám děkujeme za brzkou odpověď,
Optimista Petr Ronovský

 

Vážení a milí Masters,

děkujeme Vám za mnoho kladných a pěkně povžel troškubudivých odpovědí a dotazů.

Také se už nemůžeme dočkat, naše tradiční setkání nevzdáváme. Světélko se nám bohu časově posunulo, ale díky nadějnému vývoji se snad už zvětšilo. Nyní se už těšíme, že naše první letošní setkání při Libeňské veteraniádě se bude moci uskutečnit v odloženém termínu 16. května, na kdy máme akci od vedení naší AC PRAHA 1890 právě schválenou. Propozice včas zveřejníme a upravíme asi i podle vývoje aktuálních možností (zejména vládního opatření 🙁).

Vzhledem k chůzi v Poděbradech prosíme chodce, aby nám kvůli případnému zařazení chůze co nejdříve odpověděli, kdo se chce zúčastnit tohoto našeho setkání.

Navíc doufáme, že jste už od tohoto týdne mohli začít trénovat, abychom si mohli také pěkně zazávodit. V pátek jdu na očkování do nemocnice, ale protože nejlepší vakcínou je venkovní sport, očkuji se párkrát týdně….

Už se na všechny těšíme,
Petr